AUCO ZEMİN YÜKSELTME SİSTEMLERİ

K U R U M S A L

Auco bir FactorH kuruluşudur. Factorh 2000 yılında küçük bir atölyede Genel Müdürümüz Dursun Hakyemez'in önderliğinde kuruldu.

Ülkemiz farklı dönemlerde bir çok ekonomik bunalım geçirdi. Ar-Ge şirketi olmamız sebebiyle, ekonomik krizlerden en çok etkilenmemize rağmen Dursun Bey'in kararlılığı ve öz verisi ile Makine ve Otomasyon sektöründe hizmet vermeyi sürdürdük. Şu an 1200m² kapalı alanda 30 kişilik ekibimizle birlikte şirketlere Ar-Ge desteği, makine üretimi ve Otomasyon sistemlerine geçiş noktasında proje ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Kuruluşumuzun uzun yıllar boyu biriktirdiği Hızlı Üretim Teknikleri tecrübelerini üretim alanında yoğun olarak kullanabileceği yeni bir sektör olması sebebiyle Yükseltilmiş Zemin Sistemlerine, 2016 yılında Zemin Yükseltme bazaları üreterek başladık...

FactorH Automation - Dursun Hakyemez
AUCO Yükseltilmiş Zemin Sistemleri

Sorunsuz projeler, Esnek çözümler!

Öğrenmeye olan merakımız ile başladığımız yolculuğumuzda, Bize keyif veren yaptığımız işler değil, Sürekli yeni tecrübeler ve yeni bilgiler oldu...

NEDEN BİZ?

Ürün taleplerine Hızlı, Kaliteli, Değişken hizmetler sunuyoruz. Revizyon taleplerinizi önemsiyoruz.

MİSYONUMUZ

Beklentileri eksiksiz karşılamak ve sunduğumuz hizmetleri en üst kaliteye taşımak. Ürünlerimizde Ar-Ge sürecini sürdürmek.

VİZYONUMUZ

Katmadeğer sağlayacak ürünler geliştirmek ve pazara sunabilmek. Üretim Esnekliği kaybetmeden hızlandırmak, Kaliteyi artırıp, maliyeti düşürmek.